O FIRMIE

Poznaj naszą firmę i zobacz jak działamy

„Polonia Granit” to rodzinna firma prężnie działająca zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Specjalizujemy się w wykonawstwie oraz montażu nagrobków, parapetów, schodów i blatów z granitu.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie kamieniarstwa poprzez własną produkcję, montaż i kompleksowe wykończenie. Swoją pozycję na rynku zyskaliśmy dzięki ponad 20 – letniemu doświadczeniu, które przekłada się w jakość wykonywanych usług.

Traktujemy kamień jako materiał o bardzo szerokim zastosowaniu i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań jego wykorzystania. Staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i trendami branży oraz wdrażać je w praktyce, a chcąc dostosować się do potrzeb i upodobań klientów prowadzimy regularne badania rynku, przez co ciągle poszerzamy swoją ofertę. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma „Polonia Granit” pomoże Państwu w podjęciu decyzji i dokonaniu właściwego wyboru. Postaramy się wesprzeć Państwa naszą wiedzą i gwarantujemy końcowe zadowolenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo m. in.:

  • nagrobki granitowe
  • parapety wewnętrzne i zewnętrzne
  • schody
  • blaty kuchenne i łazienkowe
  • obudowy do kominków
  • oraz wiele, wiele więcej…

JAKOŚĆ

Granit jako naturalny materiał jest trwały funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu.

SZEROKI ASORTYMENT

Szeroka gama oferowanego asortymentu pozwala dokonać odpowiedniego wyboru i idealnie dopasować kolor granitu do własnych potrzeb

DOŚWIADCZENIE

Ponad 20 lat na rynku gwarantuje Państwu materiał najlepszej jakości oraz gwarancję wykonywanych usług.

POLONIA Granit to ponad 20 lat doświadczenia w branży kamieniarskiej